ALARMANTNO STANJE U BOLONJI! Klub se oglasio saopštenjem, ugroženo zdravlje – BRIGA još veća zbog Mihajlovića

Napeto je u Bolonji, italijanski tim je putem zvaničnog sajta javnost obavestio kako postoje sumnje da je neko od članova stručnog štaba zaražen korona virusom.

Poslednja serija testova na Covid-19 pokazala je kako bi jedan iz stručnog štaba mogao da bude pozitivan, ali FK Bolonja još uvek čega zvanične podatke.

Dok se cela situacija ne raskristališe, igrači će nastaviti da treniraju pojedinačno i u različito vreme, te neće biti zajedno u istim prostorijama.

Ukoliko pozitivnih na korona virus bude u Bolonji, kompletan tim i stručan štab moraće u izolaciju.

Ako se pokaže da je u Bolonji neko zaražen virusom Covid-19, biće to prvi slučaj korona virusa u italijanskom fudbalu otkako su se timovi vratili standardnom režimu treniranja.

Izvor: Blic sport

Ljudi, imamo najlepši gol sezone – štikle, pa nestvarne makazice kao šlag na tortu!

-

Objavio

Neverovatan pogodak u španskoj Segundi…

Fudbaleri Deportiva iz La Korunje tvorci su jednog od najlepših golova ove sezone u čitavom svetu.

Kristijan Santos je maestralnim makazicama krunisao fantastičnu akciju svog tima, a pogotku je prethodila sjajna “štikla”, nakon koje je usledio centaršut i strašna egzekucija napadača.

Da ne dužimo, pogledajte i uživajte:

Gatuzovi “besni psi” srušili Romu i sustigli ih na tabeli!

-

Objavio

Napoli i Roma odigrali su derbi meč 30. kola Serije A.

Tim sa juga Italije savladao je četu iz Rima rezultatom 2:1 (0:0) i izjednačio se sa njima na mestu koje vodi direktno u grupnu fazu Lige Evrope.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, da bi Kaljehon u 55. minutu doveo tim iz Napulja u vođstvo. Samo pet minuta bilo je dovoljno Romi da poravna rezultat, kada je Miktarijan na asistenciju Džeka zatresao mrežu.

Ipak, pobedu Napoliju, doneo je ljubimac navijača Lorenco Insinje u 82. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Napoli i Roma imaju po 48 bodova, a Atalanta je ispred njih sa čak 15 bodova viška, pa je borba za Ligu šampiona praktično završena.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Izvor: Espreso

Barselona razlupala Žutu podmornicu i nastavila trku za Madriđanima!

-

Objavio

Fudbaleri Barselone konačno su ostvarili pobedu i nastavili poteru za vodećim Realom iz Madrida.

Izabranici Kike Setjena savladali su u gostimu ekipu Viljareala rezultatom 4:1 (3:1) i tako došli do dvadeset druge pobede iz 34 utakmice u Primeri.

Loše je krenulo po domaćina, pošto je Tores već u 3. minutu postigao autogol, ali je vrlo brzo usledilo poravnanje preko Morena u 14. minutu igre.

Katalonci su dodali gas i golovima Suareza i Grizmana, oba nakon asistencija Mesija, stigli do lepih 3:1 nakon prvog poluvremena.

U nastavku je sve do samog finiša na snazi bio taj rezultat, da bi golobradi Ansu Fati pogotkom postavio konačan rezultat i ulepšao pobedu svog kluba.

Nakon ovog kola, Barselona ima četiri boda manje od Reala, dok je Viljareal posle poraza ostao na petoj poziciji sa tri boda zaostatka u odnosu na Sevilju.