Brazilski fudbaler Filipe Kutinjo blizu je povratka u Premijer ligu, odnosno u Arsenal, prenose brojni španski i engleski mediji.

Kako se navodi, Barselona će uspeti da se „oslobodi“ njegove visoke plate, što je izuzetno važno u trenucima kada klub potresa finansijska kriza.

Takođe, 29-godišnji Kutinjo, koji je plaćen Liverpulu svih 120 miliona evra, nije u planovima trenera Ćavija Ernandeza.

On je 2018. godine stigao na Kamp nou, jednu sezonu proveo je na pozajmici u Bajernu, ali Bavarci nisu želeli da otkupe njegov ugovor.

Za reprezentaciju Brazila odigrao je 63 utakmice i postigao 18 golova.

Izvor: Espreso

———-

———-

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

MAJSTORIJA VLAHOVIĆA U UBEDLJIVOJ POBEDI FIORENTINE: Dušan je na fenomenalan način savladao golmana Đenove! (VIDEO)

-

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A

Fiorentina je na meču 22. kola Serije A savladala ekipu Đenove sa 6:0, a utakmicu je obeležio sjajan pogodak Dušana Vlahovića.

Već na startu drugog poluvremena je Vlahović stigao do 17. gola ove sezone u Seriji A i tako se iskupio za promašen penal u 11. minutu utakmice, kada je popularnom Panjenkom pokušao da postigne vodeći gol na meču.

Primio je loptu u prostor i onda sjajnim lobom matirao nemoćnog Sirigua.

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A.