BAJERN DOVODI POJAČANJE IZ PREMIJER LIGE: Bavarci izdvojili 50 miliona evra za fudbalera Lidsa!

Veliko pojačanje stiže u Minhen

Ako neko zna da sakrije pregovore sa drugim igračima i menadžerima, onda je to Bajern. Klub iz Minhena je neverovatno dobar u tome, praktično do potpisa ugovora znaju da prikriju transfer, ali su ovoga malo zatajili.

Kako su javili iz Brazila, Rafinja iz Lidsa će uskoro postati novi fudbaler Bajerna, cena je 50 miliona evra.

Ovaj reprezentativac Brazila igra kao krilni igrač, a do sada je nastupao za Avai, Vitoriju Gimaraeš, Sporting, Ren i sada je član Lidsa.

Ove sezone je posebno dobar, postigao je 8 golova do sada, Bijelsa je imao ogromno poverenje u ovog momka.

Čekaćemo zvaničnu potvrdu, ali je i ovo svakako iznenađenje…

Izvor: Espreso

———-

———-

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

MAJSTORIJA VLAHOVIĆA U UBEDLJIVOJ POBEDI FIORENTINE: Dušan je na fenomenalan način savladao golmana Đenove! (VIDEO)

-

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A

Fiorentina je na meču 22. kola Serije A savladala ekipu Đenove sa 6:0, a utakmicu je obeležio sjajan pogodak Dušana Vlahovića.

Već na startu drugog poluvremena je Vlahović stigao do 17. gola ove sezone u Seriji A i tako se iskupio za promašen penal u 11. minutu utakmice, kada je popularnom Panjenkom pokušao da postigne vodeći gol na meču.

Primio je loptu u prostor i onda sjajnim lobom matirao nemoćnog Sirigua.

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A.