Fudbal

BAKLJE I DIMNE BOMBE U SOLUNSKOM DERBIJU! Navijači uleteli na teren reagovala policija! (VIDEO)

-

Još jednom su Grci pokazali zašto važe za jedno od najvatrenijih fudbalskih navijača u svetu

Veliki derbi u prvenstvu Grčke, između Paoka i Arisa koji je igran na „Tumbi“ prekinut je u 92. minutu pri rezultatu 1:0 za Aris, kada su navijači domaće ekipe počeli da bacaju dimne bombe i razne predmete na teren, da bi kasnije i sami uleteli na isti.

Aris je na „vrelom“ gostovanju postigao gol u 41. minutu, što je bilo dovoljno da uđu u mirniji, ako se to tako može nazvati, pošto su se navijači protivničkog Paoka pobrinuli za pravi „Pakao“.

Meč je stopiran u 92. minutu, kada je škotski sudija Bobi Maden, inače čovek koji je isključio Aleksandra Stanojevića na meču sa Gentom u Beogradu, izveo obe ekipe sa terena. Baš u tom trenutku su i navijači uspeli da ulete na teren.

Izvor: Espreso

———-

———-

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Evropski kupovi

POKER JUVENTUSA U ČETVRTFINALU KUPA ITALIJE: Fudbaleri Sampdorije se u Torinu nisu dobro proveli!

-

Juventus će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz duela Sasuolo – Kaljari

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, nakon što su na svom terenu pobedili Sampdoriju rezultatom 4:1 (1:0).

Strelci za Juventus bili su Huan Kvadrado u 25, Danijele Rugani u 52, Paulo Dibala u 67. i Alvaro Morata u 77. minutu.

Jedini gol za Sampdoriju postigao je Andrea Konti u 63. minutu.

Juventus će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz duela Sasuolo – Kaljari.