Evropski kupovi

ČELSI ZADOVOLJNIJI NAKON PRVIH 90 MINUTA DVOMEČA: Benzema golom doneo neizvesnost pred revanš!

SPORTSKI PORTAL

-

Utakmicu prvog meča polufinala Lige šampiona između Real Madrida i Čelsija možete pratiti uživo na našem portalu

U prvom meču polufinala Lige šampiona fudbaleri Real Madrida i Čelsija su odigrali nerešeno 1:1.

U prestolnici Španije smo videli odličnu fudbalsku predstavu.

Utakmica je počela otvoreno. Prvu pravu priliku imali su gosti u 10. minutu preko Vernera, ali je Kurtoa zaustavio njegov pokušaj.

U 14. minutu gosti su poveli sa 1:0, strelac gola je bio Kristijan Pulišić nakon lepe akcije londonskog tima.

Igrao se 29. minut kada su domaći došli do izjednačenja. Nakon kornera, Militao je vratio loptu pred gol gostiju, gde se sjajno snašao Benzema i majstorski pogodio za 1:1.

Do kraja prvog poluvremena još jedna šansa za Vernera, ostalo je 1:1.

U nastavku prvi su zapretili gosti. Oštru loptu Mounta Kurtoa je izbacio ispred napadača Čelsijaa. U 50. minutu Benzema je imao šansu za Real, ali lopta je otišla preko gola.

Do kraja utakmice bilo je još par prilika pred oba gola, ali ostalo je 1:1, što nam garantuje uzbudljiv revanš, nakon kog ćemo znati jednog od učesnika ovogodišnjeg finala Lige šampiona.

Izvor: Espreso