CRTANI FILM: Reprezentativci Srbije glavni akteri (VIDEO)

-

Fudbaleri Srbije poraženi su od Brazila u prvom meču Mundijala u Kataru.

Drugi gol Rišarlisona posebno je bio interesantan jutub kanalu „442oons“.

U najnovijoj epizodi Vanja Milinković – Savić i Miloš Veljković nepomično su stajali u pokušaju da odbrane udarce.

Koristili su matricu po kojoj je brazilac dao gol, a ubacili Ronalda, Žirua, Nejmara, Mbapea, Levandovskog, De Brujnea i na kraju Kejna.

Reprezentativac Engleske pitao je može li Rišarlison ovako da igra za Totenhem.

Srbiju u drugom kolu očekuje u ponedeljak duel sa Kamerunom koji je izgubio od Švajcarske.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

Inter je u polufinalu Kupa Italije (VIDEO)

-

Objavio

Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije. Oni su na svom terenu savladali Atalantu rezultatom 1:0.

Jedinu dobru priliku pre gola Inter je imao preko Čalhanoglu u 41. minutu kade je pogodio stativu, dok je Atalanta priliku imala u 54. minutu preko Joakima Melea, ali je šutirao visoko preko gola.

Gol odluke viđen je u 57.minutu igre, a strelac je bio Mateo Darmijan.

Che ce frega de Neymar,noi c’abbiamo Teo Darmian,what a goal #InterAtalantapic.twitter.com/7N2ATh6iHw

— Valeria (@rialev_ms) January 31, 2023

U polufinalu Kupa Italije Inter se sastaje sa pobednikom duela između Juventusa i Lacija.