Na konferenciji za medije govorili su selektori ekipa Murat Jakin i Dragan Stojković.

Sve jedno mu je hoće li Srbija u duel ući sa Vlahovićem i Mitrovićem ili jednim od njih.

Meč Srbije i Švajcarske igra se sutra od 20 sati u isto vreme kada Brazil – Kamerun.

Fudbal

SAVIĆ PONOVO U ŽIŽI: Real preko Atletika do polufinala! (VIDEO)

-

Objavio

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Atletiko 3:1 i plasirali se u polufinale Kupa kralja nakon produžetka. Bili su u zaostatku ali su golom pred kraj uspeli da nastave meč i slave.

Jorgandžije su došle u vođstvo pogotkom Alvara Morate u 19. minutu. Asistirao mu je Nahuel Molina.

ATLETICO MADRID TAKE THE EARLY LEAD THROUGH ALVARO MORATA! pic.twitter.com/ERmoRxhOJj

— ESPN FC (@ESPNFC) January 26, 2023

Posle toga je u 32. minutu pokušao Militao, ali je bio neprecizan.

Real je imao posed lopte, a Atletiko je pogodio iz jedinog udarca u okvir gola za prvih 45. minuta.

Tokom drugog poluvremena, Oblak u 58. minutu brani udarac Benzemi.

U 79. minutu Real izjednačuje golom Rodriga na asistenciju Modrića.

RODRYGO WHAT A GOAL pic.twitter.com/rydMribXC5

— TC (@totalcristiano) January 26, 2023

Grizman je posle u 84. minutu propustio priliku da donese pobedu crveno – belima u regularnom toku susreta.

Realu je u produžetku posao bio olakšan, pošto je Stefan Savić za samo dva minuta dobio dva žuta kartona.

99′

RED CARD! Stefan Savic (Atl. Madrid) makes a bad challenge and receives a second yellow card from Cesar Soto Grado

pic.twitter.com/Tz5TeJLPuT

— zack FAST GOALS (@GoalsZack) January 26, 2023

Potom su i preokrenuli golom Benzeme u 104. minutu na dodavanje Vinisijusa nakon malo dužeg napada.

KARIM BENZEMA!! HOLD THAT ATLETICO MADRIDpic.twitter.com/lwKQnWJpjE

— Dr Yash  (@YashRMFC) January 26, 2023

Još jednim golom zapečatili su rezultat. Nakon asistencije u strelce se upisao Vinisijus u nadoknadi drugog produžetka.