Domaći fudbal

DOMINANTNA ZVEZDA SPREMNA ZA ARARAT: Ubedljiva pobeda protiv Mladosti – 8/8 u Superligi!

-

Fudbaleri Crvene zvezde su u meču 8. kola Superlige Srbije slavili protiv ekipe Mladosti rezultatom 4:0 (1:0).

Izabranici Dejana Stankovića imaju svih osam pobeda u prvenstvu i suvereno drže prvu poziciju, dok su domaćini doživeli i treći poraz ove sezone, a prvi na svom terenu.

Poveli su crveno-beli u finišu prvog dela kada je Gavrić sjajno iskoristio asistenciju Nikolića i doneo prednost od 1:0.

U nastavku je prvo Katai zatresao mrežu u 54. minutu, da bi samo minut kasnije Falćineli pokazao da se privikao na srpski fudbal i postigao treći gol u dresu srpskog šampiona.

Konačan rezultat postavio je Pankov u 70. minutu, nakon što je Kanga upisao i drugu asistenciju iako je ušao u poluvremenu.

Crveno-bele već u četvrtak čeka odlučujući duel sa Araratom u Jermeniji, gde će ako pobede obezbediti plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Izvor: Espreso

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

VELIKO POJAČANJE ZA FSS! Zvezdina legenda na novom zadatku! (FOTO)

-

ČuveniW napadač Crvene zvezde ostao je aktivan i posle bogate karijere

Legendarni Stanislav Karasi (75) imenovan je u člana Stručnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.

Odluku je na poslednjoj sednici potvrdio Izvršni odbor srpske kuće fudbala.

Stanislav Karasi/Foto: Dragan Kadić

Čuveni napadač Crvene zvezde ostao je aktivan i posle bogate karijere, u kopačkama i na terenu. Prisutan redovno na skoro svim događajima, spreman da pojave i događaje definiše bez celofaniranja, Karasi je zaslužio pozivnicu za angažovanje u odbor, poslednjih godina revidiranog obima angažovanja i odgovornosti.

Na čelu Stručnog odbora FSS nalazi se Nenad Bjeković. Članovi su Zoran Filipović, Mihailo Ivanović i Zoran Stojadinović.