Evropske lige

EKSPRESNO REAGOVALI: Šefild predstavio Jokanovu zamenu! Ugovor pokazuje da mu veruju na duže staze!

-

Nije im trebalo puno vremena

Čelni ljudi Šefild junajteda odlučili su da okončaju saradnju sa srpskim trenerom Slavišom Jokanovićem, s obzirom da rezultati nisu na nivou očekivanih pre početka sezone.

Tokom popodneva obavljena je i promocija novog trenera Šefild junajteda, a to će umesto Jokanovića biti 44-godišnji Pol Hekingbotom koji je potpisao dugoročni ugovor, do kraja sezone 2025/26.

“Radujemo se što ćemo krenuti u novu eru sa Polom na čelu. On poseduje liderske osobine i fudbalske veštine koje su neophodne za vođenje tima. Deli naše vrednosti i interesovanja, a poseduje ambiciju i odlučnost da izvuče maksimum iz našeg tima“, izjavio je predsednik Šefilda Jusuf Đansirakuza.

Prethodni Jokanovićev izbor on ne smatra greškom.

“Pol je razmatran i kada smo angažovali Slava /Slavišu Jokanovića, prim.aut./, ali smo tada smatrali da je Slav najbolje rešenje.

Ne mislim da smo tada doneli pogrešnu odluku. Bila je ispravna u to vreme, ali mislim i da je današnja odluka ispravna u ovom trenutku“, izjavio je Đansirakuza.

Izvor: Espreso

———-

———-

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

MAJSTORIJA VLAHOVIĆA U UBEDLJIVOJ POBEDI FIORENTINE: Dušan je na fenomenalan način savladao golmana Đenove! (VIDEO)

-

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A

Fiorentina je na meču 22. kola Serije A savladala ekipu Đenove sa 6:0, a utakmicu je obeležio sjajan pogodak Dušana Vlahovića.

Već na startu drugog poluvremena je Vlahović stigao do 17. gola ove sezone u Seriji A i tako se iskupio za promašen penal u 11. minutu utakmice, kada je popularnom Panjenkom pokušao da postigne vodeći gol na meču.

Primio je loptu u prostor i onda sjajnim lobom matirao nemoćnog Sirigua.

Ovim pogodkom Dušan je stigao do liderske pozicije na listi strelaca Serije A.