Fudbal
Eriksen je prihvatio ponudu Mančester junajteda, ali Đavoli još strepe! Postoji jedna caka koja Ten Hagu ne da mira!

Danski vezista rekao OK, ali još nije uzeo olovku u ruku
„Old Traford“ je u fazi strepnje… Novi menadžer Erik Ten Hag želi Kristijana Eriksena u novom timu Mančester junajteda, deluje i da danski vezista nema ništa protiv da se preseli na „Teatar snova“, ali „đavolima“ jedna stvar nikako ne da mira…
Engleski mediji pišu da je iskusni Danac načelno prihvatio ponudu Junajteda na jednu plus jednu sezonu. Eriksen, navodno, smatra da su finansijski detalji ugovora sasvim zadovoljavajući, ali ono što brine se u crvenom delu Mančestera jeste to što se danski reprezentativac još nije uhvatio olovke kako bi stavio potpis na papir koji ima pred sobom.
Zbog toga zebnja u Junajtedu raste iz dana u dan. Nema dileme da bi Eriksen bio od velike pomoći Ten Hagovom timu, ali „crvene đavole“ brine to što mu je najveći konkurent Totenhem.
Podsetimo, Eriksen je fudbalsko ime stekao u Londonu. Od 2013. kada je stigao iz Ajaksa, do 2020. kada je prešao u Inter, Kristijan je izrastao u jednog od najvećih mezimaca navijača Totenhema, s kojim je 2019. stigao do finala Lige šampiona.
Ostrvski mediji da menadžer „pevaca“ Antonio Konte, koji je sa Eriksenom vodio Inter do šampionskog trona Serije A, igra veliku ulogu u nastojanjima londonskog kluba da u svoje redove vrati danskog reprezentativca, kojeg bi u narednoj sezoni rado zadržao Brentford, koji je prošle sezone Kristijanu pružio šansu da se vrati na veliku scenu posle višemesečne pauze usled oporavka od srčanog udara i ugrađenog stenta zbog kojeg je iskusni fudbaler morao da napusti Inter.
Izvor: 24sedam/Sportskiportal.rs
———-
Fudbal
Partizan nastavlja sezonu bez ključnog igrača!

Fudbaleri Partizana počinju prolećni deo sezone, a u prvom meču protiv Napretka će biti bez jednog od ključnih igrača.
U pitanju je kapiten crno-belih, Slobodan Urošević, koji mora da odradi kaznu zbog četiri žuta kartona. Ista situacija je i sa Noboru Šimurom iz Spartaka, Bojanom Matićem iz Napretka, Markom Ivezićem iz Voždovca.
Mladost GAT će dočekati Javor bez trenera Ljubomira Ristovskog na klupi, dok će niški Radnički biti lišen pomoći Tijerija Etongua.
Crno-beli će u nedelju od 14 i 30 gostovati ekipi Napretka u Kruševcu.
- Fudbalpre 2 дана
Sampdorija na ivici gašenja
- Fudbalpre 2 дана
Ajaks imenovao novog trenera
- Fudbalpre 23 сата
Otvoreno: Mesi o odnosu sa Mbapeom
- Fudbalpre 2 дана
Loše vesti za PSŽ, Mbapea čeka pauza
- Fudbalpre 2 дана
Stanojević dovodi bivšeg igrača Partizana
- Fudbalpre 2 дана
STANOJEVIĆ BEZ POBEDE: Konju napustio najbolji, ali se sprema dolazak nekadašnje zvezde Reala!?
- Fudbalpre 1 дан
KAKAV BI TO TRANSFER BIO: Gundogan u Seriji A potpuno besplatno!
- Fudbalpre 1 дан
Oni su na spisku: Partizan licencirao igrače za Evropu