Fudbal

Fudbaleri Zvezde otputovali na pripreme!

-

Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su na pripreme u Antaliju.

Crveno-beli će u Antaliji odigrati šest pripremnih utakmica, a protivnici su: Lehija Gdanjsk (15. januar), Nefči (19. januar), Kopar (21. januar), Dinamo Tbilisi (22. januar), Ludogorec (25. januar) i Austrija Lustenau (27. januar).

Trener Miloš Milojević je na put poveo 34 igrača, to su: Milan Borjan, Zoran Popović, Nikola Vasiljević, Jovan Miladinović, Marko Gobeljić, Lazar Nikolić, Strahinja Eraković, Aleksandar Dragović, Nemanja Milunović, Uroš Spajić, Radovan Pankov, Stefan Leković, Milan Rodić, Irakli Azarov, Seku Sanogo, Srđan Mijailović, Slavoljub Srnić, Gelor Kanga, Kings Kangva, Nenad Krstičić, Mirko Ivanić, Veljko Nikolić, Jegor Prucev, Osman Bukari, El Fardu Ben, Ibrahim Mustafa, Aleksandar Katai, Stefan Mitrović, Nemanja Motika, Nikola Mituljikić, Jovan Mituljikić, Aleksandar Pešić, Kalifa Kulibali i Jovan Mijatović.

Takođe, sa njima u avionu krenula je i ekspedicija njihove filijale Grafičara.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

Inter je u polufinalu Kupa Italije (VIDEO)

-

Objavio

Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije. Oni su na svom terenu savladali Atalantu rezultatom 1:0.

Jedinu dobru priliku pre gola Inter je imao preko Čalhanoglu u 41. minutu kade je pogodio stativu, dok je Atalanta priliku imala u 54. minutu preko Joakima Melea, ali je šutirao visoko preko gola.

Gol odluke viđen je u 57.minutu igre, a strelac je bio Mateo Darmijan.

Che ce frega de Neymar,noi c’abbiamo Teo Darmian,what a goal #InterAtalantapic.twitter.com/7N2ATh6iHw

— Valeria (@rialev_ms) January 31, 2023

U polufinalu Kupa Italije Inter se sastaje sa pobednikom duela između Juventusa i Lacija.