LACIO DOMINIRAO – INTER POKOŠEN, SERGEJ ODLIČNA ASISTENCIJA

-

Inter je savladan od Lacija, Foto: Profimedia

Oni su na svom „Olimpiku“ nadigrali Inter rezultatom 3:1

Fudbaleri Lacija pobedili su Inter rezultatom 3:1 u meču 3. kola italijanske Serije A.

Fudbaleri Lacija „zaseli“ su na čelo Serije nakon velike pobede nad milanskim Interom u 3. kolu šampionata.

Oni su na svom „Olimpiku“ nadigrali Inter rezultatom 3:1 i na taj način došli do druge ovosezonske pobede.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić poslao je fantastičan centaršut sa skoro polovine terena, lopta je dugo letela i došla do Felipea Andersona koji je matirao Samira Handanovića za vođstvo Lacijala od 1:0.

Uspeo je Inter da im odgovori. Tek što je počelo drugo poluvreme, tačnije u 51. minutu, Lautaro Martines je pokazao koilko može da bude opasan, pobegao odbrani Lacija i na asistenciju Damfriza posle velike gužve iz neposredne blizine izjednačio na 1:1.

Da Lacio odnese sva tri boda i upiše pobedu postarao se Luis Alberto. Njegova „golčina“ u 75. minutu ostavila je Handanovića u šoku, a navijače „zapalila“.

Za konačnih 3:1 postarao se Pedro, koji je u 86. minutu postigao pogodak.

Izvor: Espreso/Sportskiportal.rs

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

FALIĆE TOKOM VIKENDA! Smrt kraljice odložila utakmice Premijer lige! (FOTO)

-

Detalj sa utakmice Premijer lige, Foto: EPA/Tolga Akmen

Datum odigravanja odloženih mečeva biće naknadno saopšten

Premijer liga je odlučila da otkaže utakmice predstojećeg kola, a sve zbog nacionalne žalosti povodom smrti kraljice Elizabete II.

Elizabeta je preminula u četvrtak 8. septembra u 97. godini života, a sve dok ne bude sahranjena u Engleskoj će biti period žalosti, a u tom periodu neće biti ni sporta.

Iako je Vlada Velike Britanije saopštila da nema obaveze da se otkazuju utakmice, klubovi su odlučili da se kolo odloži, jer su zabrinuti da neki možda ne bi iskazali poštovanje prema smrti kraljice, kao što je to primera radi bilo u Irskoj, gde su navijači Šamroka slavili njenu smrt morbidnom pesmom.

Neki sportski događaji otkazani su već u četvrtak, a sada je i najpopularnije fudbalsko takmičenje otkazano do daljeg, pa tako neće biti utakmica 7. kola.

Datum odigravanja odloženih mečeva biće naknadno saopšten.