Fudbal

LIGA NACIJA: Poznati parovi polufinala!

-

Završni turnir ovogodišnje Lige nacija igraće se u Enšedeu i Roterdamu.

Danas je u Nionu žrebom odlučeno da će se u borbi za finale sastati Španija i Italija odnosno domaćin Holandija i Hrvatska.

Turnir otvaraju 14. juna Holandija i Hrvatska a dan kasnije Španija i Italija. Oba susreta počinju u 20:45.

Holanđani i Hrvati imaju međusobni skor 1:1 dok Španija protiv Italije vodi sa 12:11 uz 16 remija.

Poslednjeg dana 18. juna prvo se od 15 sati igra za treće mesto, a potom je na programu finale od 20:45.

Francuzi su 2021. u finalu Lige nacija pobedili Španiju a u novoj sezoni A divizije takmičiće se i Srbija.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

Inter je u polufinalu Kupa Italije (VIDEO)

-

Objavio

Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije. Oni su na svom terenu savladali Atalantu rezultatom 1:0.

Jedinu dobru priliku pre gola Inter je imao preko Čalhanoglu u 41. minutu kade je pogodio stativu, dok je Atalanta priliku imala u 54. minutu preko Joakima Melea, ali je šutirao visoko preko gola.

Gol odluke viđen je u 57.minutu igre, a strelac je bio Mateo Darmijan.

Che ce frega de Neymar,noi c’abbiamo Teo Darmian,what a goal #InterAtalantapic.twitter.com/7N2ATh6iHw

— Valeria (@rialev_ms) January 31, 2023

U polufinalu Kupa Italije Inter se sastaje sa pobednikom duela između Juventusa i Lacija.