Evropski kupovi

MARKO NIKOLIĆ DO ISTORIJSKOG BODA! Poniženje Reala za 45 minuta, pa totalno ludilo, Jovićeva crna serija traje…

Sportski Portal

-

Realu je poništen gol u 92. minutu za izjednačenje

Prve dve utakmice današnjeg dana su nam priredili pravi spektakl, a heroji večeri su fudbaleri Šahtjora, koji su savladali Real u Madridu, posle pravog ludila – 3:2. Takođe, veliku stvar je uradio i Marko Nikolić, koji je na svom debiju u Ligi šampiona osvojio bod protiv neugodnog Salcburga – 2:2.

Lokomotiva je povela golom Edera u 19. minutu, da bi domaćin preokrenuo rezultat golovima Dominika Soboslaja u 45. i ; austrijskog reprezentativca Zlatka Junuzovića u 50. minutu.

Konačni rezultat 2:2 postavio je beloruski fudbaler Vitalij Lisakovič u 75 minutu.

Večeras se u Grupi A sastaju aktuelni Evrope, Bajern iz Minhena i Atletiko Madrid.

Salcburg u drugom kolu Lige šampiona gostuje ekipi Atletika, dok Lokomotiva dočekuje Bajern.

NE PROPUSTITE

PARTIZAN U OSMINI FINALA KUPA SRBIJE: Majstorija Pavlovića, povreda Markeca i debi Bajbeka!

DESET SEKUNDI MU JE TREBALO! Jovićeva zamena pokazala Srbinu kako se to radi!

Izvor: Espreso