Evropske lige

MIHINA BOLONJA PRODUŽILA AGONIJU TORINA: Milan poveo protiv Đuričićevog Sasuola posle samo 7 sekundi!

Sportski Portal

-

U derbiju kola Lacio dočekuje Napoli u poslednjem meču kola

U prvoj utakmici nedeljnog programa 13. kola italijanske Serije A, Torino i Bolonja su odigrali nerešeno – 1:1 (0:0).

Torino je poveo golom Simonea Verdija u 69. minutu utakmice. Krenula je potom tim Siniše Mihajlovića znatno ofanzivnije i vrlo brzo se to isplatilo.

Emanuel Vinjato je sjajno proigrao Roberta Sorijana u 78. minutu, a ovaj šutem iz prve poslao loptu kroz noge golmana “Bikova”.

Domaćin je tako ostao u nezavidnoj poziciji – imaju samo 7 bodova iz 13 utakmica i u zoni ispadanja su. Bolonja je 12. sa 14 osvojenih bodova.

Rival Crvene zvezde u 1/16 finala Lige Evrope poveo je na teškom gostovanju Sasuolu već u sedmoj sekundi utakmice.

Posle dobrog dodavanja Hakana Čalhanoglua, Rafel Leao je doneo prednost Milanu tek što se krenulo s centra.

U devetom minutu uloge su bile obrnute, Leao je asistirao Turčinu koji je sa 17 metara šutirao i zatresao mrežu domaćih, ali gol je poništen zbog ofsajda.