Fudbal

Ni Čelsi, ni PSŽ: U TRKU ZA RONALDOM SE UKLJUČIO NEKO SASVIM NEOČEKIVAN! NUDE 300 MILIONA EVRA!

-

Još se ne zna gde prelazi: Kristijano Ronaldo, Foto: EPA/Peter Powell

Ime kluba još nije poznato, ali se zna država

Napadač Mančester junajteda Kristijano Ronaldo mogao bi ovog leta da ponese titulu najskupljeg transfera u istoriji fudbala!

Prema navodima portugalskih i španskih medija, za Ronalda je spremna ponuda od 300 miliona evra od neimenovanog kluba iz Saudijske Arabije. S tim da bi sam fudbaler zaradio neverovatnih 250 miliona.

Ponuda jeste primamljiva, s tim da je pitanje koliko je izvodljiva. Podsetimo, Portugalac trenutno prednost daje igranju u Evropi. Pominje se Čelsi kao potencijalni novi klub, nudio se i PSŽ-u i Bajernu, dok je poznata njegova želja da karijeru završi u Sportingu.

– Karijeru ću završiti u Sportingu, moram da mu se odužim igranjem barem jednu sezone. Taj klub me je skautirao kada niko drugi u meni nije ništa video, on je od mene napravio igrača i bez njega bih verovatno radio u Mekdonaldsu – jasan je bio Ronaldo.

Objavio

Nemački fudbaler Mesut Ozil završio je profesionalnu karijeru.

Kako prenose turski mediji, on nema nameru da nastavi da igra fudbal, iako je pod ugovorom sa turskim Basakšehirom.

Ozil je bio u startnoj postavi u poslednjoj utakmici protiv Kajzerispora u porazu od 1:0, a to mu je bila prva utakmica ove sezone koju je počeo od prvog minuta.

Izašao je na poluvremenu, a onda naglo prekinuo karijeru. Zatim je zatražio raskid ugovora i nakon toga se nije pojavio na treningu. Obavestio je saigrače i čelnike kluba da više neće igrati fudbal.

On je igraou karijeri za Verder Bremen, Šalke, Real Madrid, Arsenal, Fenerbahče i Bašakšehir, a za Nemačku je postigao 23 gola na 92 odigrane utakmice.