Fudbal

Nije greška, Real primio SEDAM KOMADA u „Madrilenju“!

-

Rezultat iz Njujorka zvuči neverovatno, videli smo neverovatan meč, za Zidana udarac koji će pamtiti, bez obzira što je prijateljski meč u pitanju!

Ovakav „Madrilenjo“ nije odigran nikad. Atletiko je razneo Real u prijateljskom meču u Njujorku, završio je 7:3.

Heroj je Dijego Košta, dao je četiri gola i naravno, bio isključen nakon opšte tuče u drugom poluvremenu. U prvom su „Jorgandžije“ odigrale meč iz snova, bilo je 4:0 nakon 20 minuta, 5:0 do poluvremena. Žooa Feliks je postigao debitantski gol za novi tim, imao i dve asistencije.

U nastavku i šesti gol za Atletiko, ponovo Košta, zatim je razmenio udarce sa Karvahalom glavom, bilo je i pljuvačke obojica su morala u svlačionicu.

Do kraja, bilo je 7:1 za Simeoneov tim, da bi Benzema i Havi Ernandez ublažili malo poraz u finišu.

Ipak, Real je delovao kao razbijena vojska, Zidan nepomičnog izraza lica, težak udarac i pokazatelj da stvari ne idu u dobrom pravcu.

Jović je opet počeo meč, Benzema ga je zamenio nakon pola sata, Bejl je posle sat vremena ušao u igru, verovatno njegova poslednja utakmica za Real.

Na kraju gorak ukus poraza za „Los Blankose“, fantastično poluvreme Atletika, Košta u neverovatnoj formi, ali njegov temperament je nemoguće obuzdati.

Iako prijateljski meč, bio je to samo na papiru, dugo će ga pamtiti i jedni i drugi.