Evropske lige

OVO SE NE PAMTI: Dali gol za vođstvo 2:1, a minut kasnije izgubili službeno 3:0 iz najbizarnijeg mogućeg razloga!

Stojan Maleš

-

Ova utakmica će svakako poneti epitet kontroverzne

Svašta smo do sada viđali na fudbalskim utakmicama, pa i da nestane struja na stadionu, ali epilog kakav je viđen u prvenstvu Rumunije još nismo.

U gradu Jaši igrali su meč domaći Polijaši i Vitorul. Bio je 54. minut kada je domaćin postigao gol za vođstvo 2:1 i baš u tom trenutku kad je lopta ulazila u gol na stadionu je nestalo struje.

Reflektori su se pogasili i sudija je prekinuo meč i poslao igrače u svlačionicu.

E sada dolazimo do suštine priče, Polijaši će skoro sigurno izgubiti ovaj meč službenim rezultatom 3:0, iako je u trenutku prekida vodio 2:1, ali to im je kazna za lošu organizaciju meča i što nisu stvorili uslove da se meč odigra.

Interesantno, početak meča je kasnio 50 minuta zbog problema sa reflektorima tokom zagrevanja, a kako je rekao trener Danijel Panču, problemi sa reflektorima su bili primetni još u subotu na treningu, međutim, smatrali su da nije ništa ozbiljno, pa nisu ni prijavili to čelnicima kluba

Zato će sada da izgube tri boda za “zelenim stolom”.

TUMBAKOVIĆ KAŽNJEN, ZABRANJENO MU DA VODI REPREZENTACIJU: I to zbog neverovatne gluposti koja se dogodila!

Izvor: Espreso