Domaći fudbal

PARTIZAN SLOMIO MAČVU U DRUGOM POLUVREMENU: Asano sa penala i Marković doneli 3 boda crno-belima!

Sportski Portal

-

Fudbaleri Partizana su savladali Mačvu na svom terenu sa 2:0 u okviru 13. kola Superlige.

Crno-beli su odigrali loše i jalovo prvo poluvreme, ali su se trgnuli u nastavku i opravdali epitet apsolutnog favorita.

Mačva je poprilično dobro počela meč i imala je neki plan u igri. Pretila je iz nekoliko organizovanih napada, ali je ipak najbolju šansu već na samom početku imao Filip Holender koji je pogodio stativu u drugom minutu.

Od tada nije bilo pravih, ozbiljnijih akcija Partizana i delovalo je da će opet biti velikih problema.

Ipak, čim je počelo drugo poluvreme Asano napucava defanzivca domaćih u ruku i sudija svira penal. Siguran realizator bio je Bibars Natho.

To je bio vetar u leđa Partizanu koji je bivao sve sigurniji.

Na poluvremenu je ušao i Lazar Marković i to je bio pogodak Stanojevića.