Zvezda kupuje u Italiji: Afrikanac menja Bena

-

Bliži se kraj prelaznog roka, a očekuje se da Crvena zvezda i Partizan do utorka pojačaju svoje redove pred iskušenja u Ligi šampiona i Ligi Evrope.

El Fardu Ben će ovog leta napustiti crveno-bele, a zamena bi trebalo da stigne iz Italije.

Prema informacijama koje je preneo „Alo“ na meti crveno-belih je Lamin Jalou, fudbaler Salernitane i reprezentativac Gambije, a posrednik u transferu trebalo bi da bude poznati menadžer Ivica Pavlović.

Jalou igra na poziciji krila, a za Salernitanu je na 34 utakmice postigao 5 golova. U karijeri je nastupao i za Kjevo koji ga je slao na pozajmice u Ćitadelu, Trapani, Ćezenu i Salernitanu pre nego što je klub iz Salerna u januaru otkupio njegov ugovor.

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Fudbal

Ozil naglo završio karijeru!

-

Objavio

Nemački fudbaler Mesut Ozil završio je profesionalnu karijeru.

Kako prenose turski mediji, on nema nameru da nastavi da igra fudbal, iako je pod ugovorom sa turskim Basakšehirom.

Ozil je bio u startnoj postavi u poslednjoj utakmici protiv Kajzerispora u porazu od 1:0, a to mu je bila prva utakmica ove sezone koju je počeo od prvog minuta.

Izašao je na poluvremenu, a onda naglo prekinuo karijeru. Zatim je zatražio raskid ugovora i nakon toga se nije pojavio na treningu. Obavestio je saigrače i čelnike kluba da više neće igrati fudbal.

On je igraou karijeri za Verder Bremen, Šalke, Real Madrid, Arsenal, Fenerbahče i Bašakšehir, a za Nemačku je postigao 23 gola na 92 odigrane utakmice.