Uncategorized

ZVEZDIN VODIČ NAVIJAČIMA PRED ‘MAJSTORICU’ SA PARTIZANOM: Precrtane petarde, flaše, upaljači, a ove 2 stavke mogu!

-

Košarkaši Zvezde, Foto: Emilija Jovanović

U klubu sa Malog Kalemegdana su se čak odlučili na vizuelna uputstva kako navijati fer i sportski u odlučujućoj utakmici serije

Crvena zvezda i Partizan imaće završni čin u finalu ABA lige večeras od 20.00. Nije moglo dramatičnije, pošto će peti meč odlučivati o šampionu.

Zvezda ima prednost stečenu u regularnom delu sezone, pošto će se igrati pred navijačima crveno-belih.

Pošto je u dosadašnjim mečevima bilo nemilih scena, mnogi s razlogom strahuju da će se one ponoviti i u „majstorici“, naročito kao revanšizam za žestoke nerede tokom treće utakmice, kada je Partizan bio domaćin, a kada su igrači Zvezde gađani i topovskim udarima, trener Dejan Radonjić mobilnim telefonom, kao i kišom upaljača.

Ipak, u Crvenoj zvezdi se nadaju da će navijači navijati fer i sportski i da nećemo gledati nemile scene.

Zvezda je objavila i pamflet koji deli na društvenim mrežama, gde apeluje na navijače da se navija glasno, fer i sportski i da se ništa ne ubacuje u teren.

– Dragi zvezdaši, čeka nas najvažnija utakmica ove sezone – utakmica za trofej. Navijajmo za Crvenu zvezdu najglasnije i najbučnije, onako kako samo mi znamo i umemo: glasno, fer, sportski i korektno. Pomozi klubu u utakmici godine, ne bacaj ništa na teren, već budi uz tim sada kada je najvažnije. Budi uz Zvezdu, svi kao jedan – navode iz Crvene zvezde.

Na letku su precrtani upaljači, privesci, čaše za piće, topovski udari i staklene flaše, dok su kao dve dozvoljene stvari naznačeni navijanje i aplauzi.

Izvor: Sportskiportal.rs

———-

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

ČUDO NEVIĐENO! Novi Pazar u klinču sa Zvezdom za Ligu šampiona!

-

Novi Pazar nastavio sa sjajnim učinkom

Fudbaleri Novog Pazara upisali su novi trijumf u Mozzartbet Superligi Srbije i došli na deobu prvog mesta sa Crvenom zvezdom.

Izabranici Vladimira Gaćinovića vezali su šesti trijumf u nizu, a ovog puta bolji su bili od Spartaka iz Subotice rezultatom 2:0 (1:0).

Istina, Novi Pazar ima tri utakmice manje od Zvezde, kao i lošiju gol-razliku, ali bodovno će moći da se podiče da dele prvo mesto sa petostrukim uzastopnim šampionom.

Novi fantastičan meč kraj Jošanice najavljen je dosuđenim penalom već u 4. minutu, a koji ipak nije u gol pretvorio Miloš Mijić.

Ipak, isti igrač je samo devet minuta kasnije uspeo da se iskupi i golom iz igre na asistenciju Stefana Lončara donese prednost domaćinu.

Spartak je imao veći posed lopte, ali ništa više od toga, pa je već početkom drugog dela Novi Pazar uspeo da duplira prednost.

Posle samo četiri minuta igre u nastavku dosuđen je novi jedanaesterac, koji je ovog puta izveo Bojica Nikčević i bio precizan za 2:0.

Do kraja više nije bilo golova, niti većih uzbuđenja, pa je Novi Pazar ostvario šestu uzastopnu pobedu, interesantno, nakon uvodna tri poraza.

Serija koja i dalje traje, počela je još 29. jula pobedom nad Partizanom (1:0).